Vítejte na našem webu. Jestli chceš, tak si můžeš stáhnout nějaký nahrávky...

 ...tak kolik vás tu už bylo:)

Nostalgické vzpomínky

     SLOVO ÚVODEM

Jestli jste se náhodou dostali na tyhle stránky, vězte, že je toto vzpomínka na kapelu jménem BAZAR, která ještě za doby komančů slavila nejeden rockový úspěch a dodnes má své příznivce z řad střední generace....

Občas si i někde zahrajem, ale je toho málo. No nic, nebudu se tady rozepisovat, stačí, že jsem našel pár fotek ze starých časů, ke kterým ještě možná dodám další z časů nedávných, jestli je někde najdu...

Nedávno jsem bloudil po internetu a našel jsem na nás odkaz na stránkách ČT, byl to nějakej seriál o kapelách v Čechách a na Moravě, sice nás tam zařadili jako pop rockovou kapelu, nicmémě je tom o nás zmínka ještě s kapelou Mramor...zde odkaz

Tyto stránky jsou vlastně kopií stránek https://baaazar.blog.cz/ , na kterých ale nešlo ukládat MP3...jsou sice většinou natočený live, ale část jich je i ze českobudějovickýho studia (tenkrát ještě na poctivej klasickej analogovej osmistopák kde jedinej efekt bylo echo). Není divu, psal se tenkrát rok 1987....

 Takže nahrávky ze studia:

Jestli ti to nejde stáhnout kliknutím, použij pravé tlačítko myši a ULOŽIT ODKAZ JAKO :)

P.S. Omlouvám se za malej přehmat. Pod názvem písničky "Chtěl jsem jen říct" byla omylem podruhé natočena věc "Poslední zvonění". Petře, díky za upozornění:)

 

 Chtěl jsem jen říct.mp3(5MB)

 Poslední zvonění.mp3 (5,9 MB)

 Půlnoční bál.mp3 (6,2 MB)

Tak jedem dál.mp3 (4,6 MB)

Ulice snů.mp3 (7,4 MB)

Znáš svůj obraz.mp3 (6,4 MB)

Zrcadlo.mp3 (4,2 MB)

A nejaký to live ze zábav:

Autobusák Pelhřimov.mp3 (5,7 MB)

Být stínem svým.mp3 (5,8 MB)

Já bloud.mp3 (3,9 MB)

Klaun.mp3 (7 MB)

Kroky v hlavě.mp3 (5,3 MB)

Pyšná holka.mp3 (5,2 MB)

Nahrávky ze zkušebny:

Kniha stáří.mp3 (4,5 MB)